Blekk & Toner guide

 

 

 

Du er her // Forsiden // //
Hewlett Packard Enterprise
X142 40G QSFP+ LC LR4 SM Transceiver

Hewlett Packard Enterprise X142 40G QSFP+ LCLR4 SM Transceiver

Varenr: JH232A
Lagerstatus: Forventet 07.03.2017
Frakt: 79,- Sjekk din fraktpris
Frakt
Fyll inn postnummer og klikk
knappen for å vise fraktpriser
  Vis priser
70 021,-  inkl. mva
Fra 2.107,-/mnd (52 mnd)
Utsett betalingen i 4-6 mnd
Velg finansiering i kassen
Kjøp
Produktinfo
Produktbeskrivelse

Hewlett Packard Enterprise X142 40G QSFP+ LC LR4 SM. PCI-buss: QSFP+, Fiber optic connector: LC, SFP transceiver type: LR4. Kabeltype: Single-mode, Fiber cable diameters supported: 9/125, Støttede produkter: HP 5400R zl2. ISV-sertifiseringer: MSA

Inkludert i leveransen
    (1) HP X142 40G QSFP+ LC LR4 SM Transceiver JH232A