Blekk & Toner guide

 

 

 

Du er her // Forsiden // //
Hewlett Packard Enterprise
X120 622 M SFP LC LH 80 km 1550 sender/ mottaker

Hewlett Packard Enterprise X120 622 M SFPLC LH 80 km 1550 sender/ mottaker

Varenr: JF831A
Lagerstatus: Ingen på lager for øyeblikket
Frakt: 79,- Sjekk din fraktpris
Frakt
Fyll inn postnummer og klikk
knappen for å vise fraktpriser
  Vis priser
38 104,-  inkl. mva
Fra 1.155,-/mnd (53 mnd)
Utsett betalingen i 4-6 mnd
Velg finansiering i kassen
Kjøp
Produktinfo

Hewlett Packard Enterprise X120 622M SFP LC LH 80km 1550. PCI-buss: SFP, Fiber optic connector: LC, SFP transceiver type: LH. Maksimal overføring avstand: 622 m, Bølgelengde: 1550 nm, Kabeltype: Single-mode. Bredde: 13,4 mm, Dybde: 56,5 mm, Høyde: 8,5 mm. ISV-sertifiseringer: MSA. Antall inkluderte produkter: 1 pcs