Blekk & Toner guide

 

 

 

Du er her // Forsiden // //
Hewlett Packard Enterprise
X111 100 MB SFP LC FX-sender/ mottaker

Hewlett Packard Enterprise X111 100 MB SFPLC FX-sender/ mottaker

Varenr: J9054C
Lagerstatus: Forventet 27.02.2017
Frakt: 79,- Sjekk din fraktpris
Frakt
Fyll inn postnummer og klikk
knappen for å vise fraktpriser
  Vis priser
1 558,-  inkl. mva
Kjøp
Produktinfo
Produktbeskrivelse

Hewlett Packard Enterprise X111 100 MB LC FX SFP. PCI-buss: SFP, Fiber optic connector: LC, Nettverksstandard: IEEE 802.3u. Kabeltype: Multi-mode, Duplex system: Full, Half, Støttede produkter: HP 2620 HP 3800

Inkludert i leveransen
    (1) HP X111 100M SFP LC FX Transceiver