Blekk & Toner guide

 

 

 

Du er her // Forsiden // //
Hewlett Packard Enterprise
HPE 5130 48G 4SFP+ 1-slot HI Switch

Hewlett Packard Enterprise HPE 5130 48G 4SFP+1-slot HI Switch

Varenr: JH324A#ABB
Lagerstatus: Forventet 03.03.2017
Frakt: 79,- Sjekk din fraktpris
Frakt
Fyll inn postnummer og klikk
knappen for å vise fraktpriser
  Vis priser
46 127,-  inkl. mva
Fra 1.388,-/mnd (53 mnd)
Utsett betalingen i 4-6 mnd
Velg finansiering i kassen
Kjøp
Tilbehør
Hewlett Packard Enterprise  LC til LC flermodus OM3 2 fibre 0,5 m 1 stk fiberoptisk kabel
Hewlett Packard Enterprise
Lagerstatus: Forventet 28.02.2017
Varenr: AJ833A
449,-
Kjøp
Hewlett Packard Enterprise  LC til LC flermodus OM3 2 fibre 1,0 m 1 stk fiberoptisk kabel
Hewlett Packard Enterprise
Lagerstatus: Forventet 09.03.2017
Varenr: AJ834A
479,-
Kjøp
Hewlett Packard Enterprise  Premier Flex LC/LC flermodus OM4 2 fibre 1 m kabel
Hewlett Packard Enterprise
Lagerstatus: Forventet 06.03.2017
Varenr: QK732A
579,-
Kjøp
Hewlett Packard Enterprise  LC til LC flermodus OM3 2 fibre 5,0 m 1 stk fiberoptisk kabel
Hewlett Packard Enterprise
Lagerstatus: Forventet 03.03.2017
Varenr: AJ836A
579,-
Kjøp
Hewlett Packard Enterprise  Premier Flex LC/LC flermodus OM4 2 fibre 2 m kabel
Hewlett Packard Enterprise
Fjernlager: 10+ tilgjengelig (sendes normalt etter 2-3 arbeidsdager)
Varenr: QK733A
591,-
Kjøp
Hewlett Packard Enterprise  LC til LC flermodus OM3 2 fibre 2,0 m 1 stk fiberoptisk kabel
Hewlett Packard Enterprise
Fjernlager: 2 stk tilgjengelig (sendes normalt etter 4-6 arbeidsdager)
Varenr: AJ835A
628,-
Kjøp
Hewlett Packard Enterprise  LC til LC flermodus OM3 2 fibre 15,0 m 1 stk fiberoptisk kabel
Hewlett Packard Enterprise
Lagerstatus: Forventet 06.03.2017
Varenr: AJ837A
664,-
Kjøp
Hewlett Packard Enterprise  Premier Flex LC/LC flermodus OM4 5 fibre 5 m kabel
Hewlett Packard Enterprise
Fjernlager: 10+ tilgjengelig (sendes normalt etter 2-3 arbeidsdager)
Varenr: QK734A
775,-
Kjøp
Hewlett Packard Enterprise  Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 fibre 15 m kabel
Hewlett Packard Enterprise
Lagerstatus: Forventet 05.03.2017
Varenr: QK735A
1 085,-
Kjøp
Hewlett Packard Enterprise  LC til LC flermodus OM3 2 fibre 30,0 m 1 stk fiberoptisk kabel
Hewlett Packard Enterprise
Lagerstatus: Forventet 08.03.2017
Varenr: AJ838A
1 234,-
Kjøp
Hewlett Packard Enterprise  X240 10G SFP+ SFP+ 0.65m DA
Hewlett Packard Enterprise
Fjernlager: 10+ tilgjengelig (sendes normalt etter 2-3 arbeidsdager)
Varenr: JD095C
1 462,-
Kjøp
Hewlett Packard Enterprise  LC til LC flermodus OM3 2 fibre 50,0 m 1 stk fiberoptisk kabel
Hewlett Packard Enterprise
Lagerstatus: Forventet 07.03.2017
Varenr: AJ839A
1 515,-
Kjøp
Hewlett Packard Enterprise  X240 10G SFP+ SFP+ 1.2m DAC Cable
Hewlett Packard Enterprise
Fjernlager: 10+ tilgjengelig (sendes normalt etter 2-3 arbeidsdager)
Varenr: JD096C
1 543,-
Kjøp
Hewlett Packard Enterprise  X240 10G SFP+ to SFP+ 3 m Direct Attach-kobberkabel
Hewlett Packard Enterprise
Fjernlager: 20+ tilgjengelig (sendes normalt etter 2-3 arbeidsdager)
Varenr: JD097C
2 100,-
Kjøp
Hewlett Packard Enterprise  Premier Flex LC/LC flermodus OM4 2 fibre 30 m kabel
Hewlett Packard Enterprise
Lagerstatus: Forventet 14.03.2017
Varenr: QK736A
2 284,-
Kjøp
Hewlett Packard Enterprise  X240 10G SFP+ to SFP+ 5 m Direct Attach-kobberkabel
Hewlett Packard Enterprise
Fjernlager: 10+ tilgjengelig (sendes normalt etter 2-3 arbeidsdager)
Varenr: JG081C
2 425,-
Kjøp
Hewlett Packard Enterprise  Premier Flex LC/LC flermodus OM4 2 fibre 50 m kabel
Hewlett Packard Enterprise
Lagerstatus: Forventet 14.03.2017
Varenr: QK737A
2 778,-
Kjøp
Hewlett Packard Enterprise  X120 1G SFP LC SX Transceiver / 0231A0LQ
Hewlett Packard Enterprise
Fjernlager: 10+ tilgjengelig (sendes normalt etter 2-3 arbeidsdager)
Varenr: JD118B
1 316,-
Kjøp
Hewlett Packard Enterprise  X120 1G SFP RJ45 T Transceiver / 0231A0LR 0231A085 / 3CSFP93
Hewlett Packard Enterprise
Fjernlager: 2 stk tilgjengelig (sendes normalt etter 4-6 arbeidsdager)
Varenr: JD089B
1 896,-
Kjøp
Hewlett Packard Enterprise  X120 1 G SFP LC LX sender/ mottaker
Hewlett Packard Enterprise
Fjernlager: 4 stk tilgjengelig (sendes normalt etter 2-3 arbeidsdager)
Varenr: JD119B
4 131,-
Kjøp
Hewlett Packard Enterprise  X125 1G SFP LC LH40 1310 nm sender/ mottaker
Hewlett Packard Enterprise
Lagerstatus: Forventet 05.03.2017
Varenr: JD061A
6 264,-
Kjøp
Hewlett Packard Enterprise  X130 10G SFP+ LC LR Transceiver / 0231A0LJ
Hewlett Packard Enterprise
Fjernlager: 5+ tilgjengelig (sendes normalt etter 2-3 arbeidsdager)
Varenr: JD094B
7 417,-
Kjøp
Hewlett Packard Enterprise  X120 1 G SFP LC BX 10-U sender/ mottaker
Hewlett Packard Enterprise
Lagerstatus: Forventet 01.04.2017
Varenr: JD098B
10 016,-
Kjøp
Hewlett Packard Enterprise  X120 1 G SFP LC BX 10-D sender/ mottaker
Hewlett Packard Enterprise
Lagerstatus: Forventet 01.04.2017
Varenr: JD099B
10 016,-
Kjøp
Hewlett Packard Enterprise  X130 10 GB SFP+ LC LRM-sender/ mottaker
Hewlett Packard Enterprise
Lagerstatus: Forventet 28.02.2017
Varenr: JD093B
13 321,-
Kjøp
Hewlett Packard Enterprise  X130 10G SFP+ LC SR Transceiver / 0231A0LG
Hewlett Packard Enterprise
Fjernlager: 20+ tilgjengelig (sendes normalt etter 2-3 arbeidsdager)
Varenr: JD092B
13 775,-
Kjøp
Hewlett Packard Enterprise  X120 1 G SFP LC LH40 1550 nm sender/ mottaker
Hewlett Packard Enterprise
Lagerstatus: Forventet 10.03.2017
Varenr: JD062A
15 611,-
Kjøp
Hewlett Packard Enterprise  X125 1G SFP LC LH70 TRANSCEIVER .
Hewlett Packard Enterprise
Lagerstatus: Forventet 01.04.2017
Varenr: JD063B
38 171,-
Kjøp
Hewlett Packard Enterprise  X130 10 G SFP+ LC ER 40 km sender/ mottaker
Hewlett Packard Enterprise
Lagerstatus: Forventet 08.03.2017
Varenr: JG234A
71 895,-
Kjøp
Hewlett Packard Enterprise  X130 10G SFP+ LC LH 80km Transceiver
Hewlett Packard Enterprise
Lagerstatus: Forventet 06.03.2017
Varenr: JG915A
97 696,-
Kjøp
Hewlett Packard Enterprise  5500 150 W likestrømforsyning
Hewlett Packard Enterprise
Lagerstatus: Forventet 09.03.2017
Varenr: JD366A
5 914,-
Kjøp
Hewlett Packard Enterprise  X362 1110W 115-240VAC to 56VDC PoE Power Supply
Hewlett Packard Enterprise
Lagerstatus: Forventet 07.03.2017
Varenr: JG545A
8 235,-
Kjøp
Hewlett Packard Enterprise  5130/5510 10GBE SFP+ 2P MODULE . IN CPNT
Hewlett Packard Enterprise
Lagerstatus: Forventet 14.03.2017
Varenr: JH157A
13 052,-
Kjøp