Blekk & Toner guide

 

 

 

Du er her // Forsiden // //
FUJITSU
FC-CABLE SMF 20M LC/LC . CABL

FUJITSU FC-CABLE SMF 20M LC/LCCABL

Varenr: D:FCKAB-SM-C20L-L
Lagerstatus: Ingen på lager for øyeblikket
Frakt: 49,- Sjekk din fraktpris
Frakt
Fyll inn postnummer og klikk
knappen for å vise fraktpriser
  Vis priser
654,-  inkl. mva
Kjøp
Produktinfo

Fujitsu LC-LC, 20m. Tilkobling 1: LC, Tilkobling 2: LC, Kjønnstype: Mann/Mann. Kabellengde: 10 m