Blekk & Toner guide

 

 

 

Du er her // Forsiden // //
DELTACO
SFP+ 10GBASE-ER,  1550nm, 40km, Single-Mode,  Transceiver

DELTACO SFP+ 10GBASE-ER, 1550nm, 40km,Single-Mode, Transceiver

Varenr: SFP-E0010
Leverandørlager: 2 stk tilgjengelig (sendes normalt etter 2-3 arbeidsdager)
Frakt: 39,- Sjekk din fraktpris
Frakt
Fyll inn postnummer og klikk
knappen for å vise fraktpriser
  Vis priser
7 453,-  inkl. mva
Fra 225,-/mnd (74 mnd)
Utsett betalingen i 4-6 mnd
Velg finansiering i kassen
Kjøp