Blekk & Toner guide

 

 

 

Du er her // Forsiden // //
DELL
PC Server PowerEdge FX2

DELL PC Server PowerEdge FX2

Varenr: FX2-8974
Lagerstatus: Ingen på lager for øyeblikket
Frakt: 89,- Sjekk din fraktpris
Frakt
Fyll inn postnummer og klikk
knappen for å vise fraktpriser
  Vis priser
16 768,-  inkl. mva
Fra 507,-/mnd (58 mnd)
Utsett betalingen i 4-6 mnd
Velg finansiering i kassen
Kjøp
Tilbehør
DELL  Cable 40GbE (QSFP+) to 4x10GbE SFP+
DELL
Fjernlager: 2 stk tilgjengelig (sendes normalt etter 4-6 arbeidsdager)
Varenr: 470-AAVK
552,-
Kjøp
DELL  NetworkingCableSFP_ to SFP_ 10GbE Copper Twin
DELL
Lagerstatus: Ingen på lager for øyeblikket
Varenr: 470-AAVJ
814,-
Kjøp
DELL  NetworkingCable SFP_ to SFP__ 10GbE_ Copper Twinax Direct Attach Cable_ 1 Meter
DELL
Fjernlager: 2 stk tilgjengelig (sendes normalt etter 4-6 arbeidsdager)
Varenr: 470-AAVH
856,-
Kjøp
DELL  Cable SFP+toSFP+10GbE Copper Twinax
DELL
Fjernlager: 4 stk tilgjengelig (sendes normalt etter 4-6 arbeidsdager)
Varenr: 470-AAVG
1 033,-
Kjøp
DELL  NetworkingCableSFP+to SFP+10GbECop
DELL
Lagerstatus: Forventet 04.03.2017
Varenr: 470-AAVI
1 515,-
Kjøp
DELL  Networ_ Tranceiver SFP_ 1000BASE-T Kit
DELL
Lagerstatus: Forventet 04.03.2017
Varenr: 407-BBOS
1 341,-
Kjøp
DELL  Networking Transceiver SFP 1000BASE-SX 850nm Wavelength 550m Reach - Kit
DELL
Lagerstatus: Forventet 11.03.2017
Varenr: 407-BBOR
1 481,-
Kjøp
DELL  Networ_ Tranceiver SFP_1000BASE-LX 1310nm Wavelength_10km Reach - Kit
DELL
Fjernlager: 1 stk tilgjengelig (sendes normalt etter 4-6 arbeidsdager)
Varenr: 407-BBOO
2 790,-
Kjøp
DELL  Networking Transceiver SFP+10GbE
DELL
Lagerstatus: Forventet 13.03.2017
Varenr: 407-BBOU
3 557,-
Kjøp
DELL  Networking Transceiver SFP+10Gb
DELL
Lagerstatus: Ingen på lager for øyeblikket
Varenr: 407-BBOP
10 101,-
Kjøp
DELL  Single Hot-plug Power Supply (1+0)
DELL
Lagerstatus: Forventet 04.03.2017
Varenr: 450-ADWK
2 495,-
Kjøp