Blekk & Toner guide

 

 

 

Du er her // Forsiden // //
DELL
Networking Transceiver SFP 1000BASE-SX 850nm Wavelength 550m Reach - Kit

DELL Networking Transceiver SFP 1000BASE-SX850nm Wavelength 550m Reach - Kit

Varenr: 407-BBOR
Fjernlager: 2 stk tilgjengelig (sendes normalt etter 4-6 arbeidsdager)
Frakt: 79,- Sjekk din fraktpris
Frakt
Fyll inn postnummer og klikk
knappen for å vise fraktpriser
  Vis priser
1 519,-  inkl. mva
Kjøp
Produktinfo

The Dell Networking 1000BASE-SX SFP transceiver provides 1GbE connectivity up to 550m. This product is compatible with the following systems:
- Dell Networking S6000
- Dell Networking Z9500
- OptiPlex FX170