Blekk & Toner guide

 

 

 

Du er her // Forsiden // //
Produktet er ikke lenger i vårt sortiment. Ta kontakt om du trenger hjelp til å finne et erstatningsprodukt.
DELL
Kit - LC-LC 10M FC cable

DELL Kit - LC-LC 10M FCcable

Produktinfo

The Dell multimode fiber channel cable provides reliable data transmission. This 32.8-feet cable features LC/LC connectors.