Blekk & Toner guide

 

 

 

Du er her // Forsiden // //
Produktet er ikke lenger i vårt sortiment. Ta kontakt om du trenger hjelp til å finne et erstatningsprodukt.
DELL
25 meter QSFP+to QSFP+OM3 MTP Fiber Ca

DELL 25 meter QSFP+to QSFP+OM3MTP Fiber Ca

Produktinfo

This Dell™ Networking QSFP+ Cable provides connectivity up to 25 meters. For use in qualified Dell™ platforms.