Blekk & Toner guide

 

 

 

Du er her // Forsiden // //
D-LINK
10GBASE-SR SFP+ Transceiver

D-LINK 10GBASE-SR SFP+ Transceiver

Varenr: DEM-431XT
Lagerstatus: Forventet 08.08.2017
Frakt: 49,- Sjekk din fraktpris
Frakt
Fyll inn postnummer og klikk
knappen for å vise fraktpriser
  Vis priser
3 272,-  inkl. mva
Fra 201,-/mnd (25 mnd)
Utsett betalingen i 4-6 mnd
Velg finansiering i kassen
Kjøp
Produktinfo

D-Link DEM-431XT. PCI-buss: SFP+, Fiber optic connector: LC, Nettverksstandard: IEEE 802.3ae. Kabeltype: Multi-mode, Fiber cable diameters supported: 50/125, 62.5/125. ISV-sertifiseringer: CE, FCC, VCCI, C-Tick, Sikkerhet: UL, TUV, CDRH