Black Friday

Blekk & Toner guide

 



 

Du er her // Forsiden // //
HP
Intel 10 GbE SFP+ SR-sender/ mottaker

HP Intel 10 GbE SFP+SR-sender/ mottaker

Varenr: C3N53AA
Lagerstatus: Forventet 22.12.2016
Frakt: 79,- Sjekk din fraktpris
Frakt
Fyll inn postnummer og klikk
knappen for å vise fraktpriser
  Vis priser
5 645,-  inkl. mva
Fra 200,-/mnd (57 mnd)
Utsett betalingen i 4-6 mnd
Velg finansiering i kassen
Kjøp
Produktinfo
Produktbeskrivelse

En 10-gigabits sender/mottaker med SFP+-formfaktor som støtter 10 Gigabit SR-standarden, sørger for 10-gigabits kommunikasjon over opptil 300 m på flermodusfiber.

• Porter: 1 LC 10-GbE-port (IEEE 802.3ae type 10Gbase-SR); Dupleks: bare full


• Kommunikasjon: Type kontakt: LC-bølgelengde: 850nm-formfaktor: SFP+

Inkludert i leveransen
    Intel 10GbE SFP+ SR-sender/mottaker Dokumentasjon