Black Friday

Blekk & Toner guide

 



 

Du er her // Forsiden // //
Hewlett Packard Enterprise
X142 40G QSFP+ MPO SR4 Transceiver

Hewlett Packard Enterprise X142 40G QSFP+ MPOSR4 Transceiver

Varenr: JH231A
Lagerstatus: Forventet 13.12.2016
Frakt: 79,- Sjekk din fraktpris
Frakt
Fyll inn postnummer og klikk
knappen for å vise fraktpriser
  Vis priser
10 646,-  inkl. mva
Fra 322,-/mnd (64 mnd)
Utsett betalingen i 4-6 mnd
Velg finansiering i kassen
Kjøp
Produktinfo
Produktbeskrivelse

Hewlett Packard Enterprise X142 40G QSFP+ MPO SR4. PCI-buss: QSFP+, Dataoverføringshastighet (maks): 40000 Mbit/s, Fiber optic connector: MPO. Bølgelengde: 850 nm, Kabeltype: Multi-mode, Støttede produkter: HP 5400R zl2. ISV-sertifiseringer: MSA. Antall inkluderte produkter: 1 pcs

Inkludert i leveransen
    (1) HP X142 40G QSFP+ MPO SR4 Transceiver JH231A