Black Friday

Blekk & Toner guide

 



 

Du er her // Forsiden // //
Hewlett Packard Enterprise
X142 40G QSFP+ LC LR4 SM Transceiver

Hewlett Packard Enterprise X142 40G QSFP+ LCLR4 SM Transceiver

Varenr: JH232A
Lagerstatus: Forventet 20.12.2016
Frakt: 79,- Sjekk din fraktpris
Frakt
Fyll inn postnummer og klikk
knappen for å vise fraktpriser
  Vis priser
52 983,-  inkl. mva
Fra 1.606,-/mnd (52 mnd)
Utsett betalingen i 4-6 mnd
Velg finansiering i kassen
Kjøp
Produktinfo
Produktbeskrivelse

Hewlett Packard Enterprise X142 40G QSFP+ LC LR4 SM. PCI-buss: QSFP+, Dataoverføringshastighet (maks): 40000 Mbit/s, Fiber optic connector: LC. Bølgelengde: 1310 nm, Kabeltype: Single-mode, Fiber cable diameters supported: 9/125. ISV-sertifiseringer: MSA. Antall inkluderte produkter: 1 pcs

Inkludert i leveransen
    (1) HP X142 40G QSFP+ LC LR4 SM Transceiver JH232A