Black Friday

Blekk & Toner guide

 



 

Du er her // Forsiden // //
Hewlett Packard Enterprise
ProCurve 10-GbE SFP+ LR Transceiver

Hewlett Packard Enterprise ProCurve 10-GbE SFP+ LRTransceiver

Varenr: J9151A
Fjernlager: 5+ tilgjengelig (sendes normalt etter 2-3 arbeidsdager)
Frakt: 79,- Sjekk din fraktpris
Frakt
Fyll inn postnummer og klikk
knappen for å vise fraktpriser
  Vis priser
5 367,-  inkl. mva
Fra 201,-/mnd (52 mnd)
Utsett betalingen i 4-6 mnd
Velg finansiering i kassen
Kjøp
Produktinfo
Produktbeskrivelse

A 10-Gigabit transceiver in SFP+ form-factor that supports the 10-Gigabit LR standard, providing 10-Gigabit connectivity up to 10 km on single-mode fiber.

Viktige salgsargumenter og fordeler
    Limited electronic and telephone support is available from HP. Refer to the HP Web site at www.procurve.com/support for details on the support provided and the period during which support is available.
Inkludert i leveransen
    (1) HP X132 10G SFP+ LC LR Transceiver