Black Friday

Blekk & Toner guide

 



 

Du er her // Forsiden // //
Hewlett Packard Enterprise
LC til LC flermodus OM3 2 fibre 5,0 m 1 stk fiberoptisk kabel

Hewlett Packard Enterprise LC til LC flermodusOM3 2 fibre 5,0 m 1 stk fiberoptisk kabel

Varenr: AJ836A
Lagerstatus: Forventet 13.12.2016
Frakt: 79,- Sjekk din fraktpris
Frakt
Fyll inn postnummer og klikk
knappen for å vise fraktpriser
  Vis priser
666,-  inkl. mva
Kjøp
Produktinfo
Produktbeskrivelse

Hewlett Packard Enterprise AJ836A. Tilkobling 1: LC, Tilkobling 2: LC, Kjønnstype: Mann/Mann. Kabellengde: 5 m, Vekt: 454 g

Inkludert i leveransen
    5 m LC-LC Multi-Mode OM3 Fibre Channel Cable