Black Friday

Blekk & Toner guide

 



 

Du er her // Forsiden // //
Hewlett Packard Enterprise
LC/LC flermodus optisk kabel, 8 stk koblingskontakt

Hewlett Packard Enterprise LC/LC flermodus optisk kabel,8 stk koblingskontakt

Varenr: BK787A
Lagerstatus: Forventet 07.01.2017
Frakt: 49,- Sjekk din fraktpris
Frakt
Fyll inn postnummer og klikk
knappen for å vise fraktpriser
  Vis priser
1 252,-  inkl. mva
Kjøp
Produktinfo
Produktbeskrivelse

Hewlett Packard Enterprise LC/LC Multi-mode Optical Cable Coupling Connector 8 Pack

Inkludert i leveransen
    LC/LC Multi-mode Optical Cable Coupling Connector 8 Pack