Black Friday

Blekk & Toner guide

 



 

Du er her // Forsiden // //
Hewlett Packard Enterprise
HP X130 10G SFP+ LC LR Transceiver

Hewlett Packard Enterprise HP X130 10G SFP+LC LR Transceiver

Varenr: JD094A
Lagerstatus: Forventet 03.01.2017
Frakt: 49,- Sjekk din fraktpris
Frakt
Fyll inn postnummer og klikk
knappen for å vise fraktpriser
  Vis priser
13 867,-  inkl. mva
Fra 420,-/mnd (60 mnd)
Utsett betalingen i 4-6 mnd
Velg finansiering i kassen
Kjøp
Produktinfo

Hewlett Packard Enterprise X130 10G SFP+ LC LR Transceiver. PCI-buss: SFP+, Dataoverføringshastighet (maks): 10000 Mbit/s, Fiber optic connector: LC. Maksimal overføring avstand: 10000 m, Bølgelengde: 1310 nm. Bredde: 56,5 mm, Dybde: 13,4 mm, Høyde: 8,5 mm