Black Friday

Blekk & Toner guide

 



 

Du er her // Forsiden // //
Hewlett Packard Enterprise
HP - SFP+ transceivermodul - LC multimodus - opp til 220 m - 1310 nm - for HP E4800-24G-SFP

Hewlett Packard Enterprise HP - SFP+ transceivermodul - LCmultimodus - opp til 220 m - 1310 nm - for HP E4800-24G-SFP

Varenr: JD093A
Lagerstatus: Forventet 05.01.2017
Frakt: 49,- Sjekk din fraktpris
Frakt
Fyll inn postnummer og klikk
knappen for å vise fraktpriser
  Vis priser
25 248,-  inkl. mva
Fra 764,-/mnd (55 mnd)
Utsett betalingen i 4-6 mnd
Velg finansiering i kassen
Kjøp
Produktinfo

Hewlett Packard Enterprise X130 10G SFP+ LC LRM Transceiver. PCI-buss: SFP+, Dataoverføringshastighet (maks): 10000 Mbit/s, Fiber optic connector: LC. Maksimal overføring avstand: 220 m, Bølgelengde: 1310 nm, Kabeltype: Multi-mode. Bredde: 13,4 mm, Dybde: 56,5 mm, Høyde: 8,5 mm