Blekk & Toner guide

 

 

 

Du er her // Forsiden // //
Hewlett Packard Enterprise
B-series 2,5 meter flermodus OM3 Mini SFP/LC FC-kabel

Hewlett Packard Enterprise B-series 2,5 meter flermodusOM3 Mini SFP/LC FC-kabel

Varenr: BK785A
Lagerstatus: Forventet 22.02.2017
Frakt: 49,- Sjekk din fraktpris
Frakt
Fyll inn postnummer og klikk
knappen for å vise fraktpriser
  Vis priser
1 126,-  inkl. mva
Kjøp
Produktinfo
Produktbeskrivelse

Hewlett Packard Enterprise Mini SFP/LC. Tilkobling 1: Mini-SFP, Tilkobling 2: LC, Kjønnstype: Mann/Mann. Kabellengde: 2,5 m, Vekt: 60 g

Inkludert i leveransen
    B-series 2.5 Meter Multi-mode OM3 Mini SFP/LC FC Cable