Black Friday

Blekk & Toner guide

 



 

Du er her // Forsiden // //
FUJITSU
SFP MODULE MULTI MODE FIBER

FUJITSU SFP MODULE MULTI MODEFIBER

Varenr: S26361-F3986-L2
Lagerstatus: Forventet 10.12.2016
Frakt: 79,- Sjekk din fraktpris
Frakt
Fyll inn postnummer og klikk
knappen for å vise fraktpriser
  Vis priser
847,-  inkl. mva
Kjøp
Produktinfo

SFP Module Multi Mode Fiber GbE LC


S26361-F3986-L2

SFP module 1Gb Ethernet for multi mode fiber with LC connector (jack) for Fujitsu PRIMERGY BX900 Gb LAN connection blades