Black Friday

Blekk & Toner guide

 



 

Du er her // Forsiden // //
FUJITSU
FC-KABEL OM4, MMF 10M, LC/LC 8GBIT/S CABL

FUJITSU FC-KABEL OM4, MMF 10M,LC/LC 8GBIT/S CABL

Varenr: D:FCKAB-OM4-C10L-L
Fjernlager: 1 stk tilgjengelig (sendes normalt etter 2-3 arbeidsdager)
Frakt: 49,- Sjekk din fraktpris
Frakt
Fyll inn postnummer og klikk
knappen for å vise fraktpriser
  Vis priser
261,-  inkl. mva
Kjøp
Produktinfo

FC-Cable OM4, MMF, 10m, LC/LC