Black Friday

Blekk & Toner guide

 



 

Du er her // Forsiden // //
FUJITSU
FC-CABLE SMF 20M LC/LC . CABL

FUJITSU FC-CABLE SMF 20M LC/LCCABL

Varenr: D:FCKAB-SM-C20L-L
Lagerstatus: Forventet 09.01.2017
Frakt: 49,- Sjekk din fraktpris
Frakt
Fyll inn postnummer og klikk
knappen for å vise fraktpriser
  Vis priser
623,-  inkl. mva
Kjøp
Produktinfo

Fujitsu LC-LC, 20m. Tilkobling 1: LC, Tilkobling 2: LC, Kjønnstype: Mann/Mann. Kabellengde: 10 m