Black Friday

Blekk & Toner guide

 



 

Du er her // Forsiden // //
FUJITSU
FC-CABLE OM3 MMF 50M LC/LC . CABL

FUJITSU FC-CABLE OM3 MMF 50MLC/LC . CABL

Varenr: D:FCKAB-OM3-C50L-L
Lagerstatus: Forventet 06.01.2017
Frakt: 49,- Sjekk din fraktpris
Frakt
Fyll inn postnummer og klikk
knappen for å vise fraktpriser
  Vis priser
863,-  inkl. mva
Kjøp
Produktinfo

Fujitsu FC MMF 50m, LC/LC. Tilkobling 1: LC, Tilkobling 2: LC, Kjønnstype: Mann/Mann. Kabellengde: 50 m