Black Friday

Blekk & Toner guide

 



 

Du er her // Forsiden // //
FUJITSU
FC-CABLE MMF 20M LC/SC . CABL

FUJITSU FC-CABLE MMF 20M LC/SCCABL

Varenr: D:FCKAB-MM-B20L-L
Lagerstatus: Forventet 05.01.2017
Frakt: 49,- Sjekk din fraktpris
Frakt
Fyll inn postnummer og klikk
knappen for å vise fraktpriser
  Vis priser
551,-  inkl. mva
Kjøp
Produktinfo

Fujitsu FC MMF 20m, DSC-DLC. Tilkobling 1: SC, Tilkobling 2: LC, Kjønnstype: Mann/Mann. Kabellengde: 20 m