Black Friday

Blekk & Toner guide

 



 

Du er her // Forsiden // //
FUJITSU
1*SFP SMF FIBRE, 16GB/S   10KM

FUJITSU 1*SFP SMF FIBRE, 16GB/S10KM

Varenr: BQA:XBR-000198
Lagerstatus: Forventet 13.12.2016
Frakt: 89,- Sjekk din fraktpris
Frakt
Fyll inn postnummer og klikk
knappen for å vise fraktpriser
  Vis priser
50 454,-  inkl. mva
Fra 1.531,-/mnd (52 mnd)
Utsett betalingen i 4-6 mnd
Velg finansiering i kassen
Kjøp