Blekk & Toner guide

 

 

 

Du er her // Forsiden // //
FUJITSU
1 SFP  MMF FIBRE, 16GB/S

FUJITSU 1 SFP MMF FIBRE,16GB/S

Varenr: BQA:XBR-000192
Lagerstatus: Forventet 28.01.2017
Frakt: 89,- Sjekk din fraktpris
Frakt
Fyll inn postnummer og klikk
knappen for å vise fraktpriser
  Vis priser
11 589,-  inkl. mva
Fra 349,-/mnd (63 mnd)
Utsett betalingen i 4-6 mnd
Velg finansiering i kassen
Kjøp