Black Friday

Blekk & Toner guide

 



 

Du er her // Forsiden // //
DELTACO
XFP 10GBASE-LR,  LC, 1310nm, 10km, Single-Mode

DELTACO XFP 10GBASE-LR, LC, 1310nm,10km, Single-Mode

Varenr: XFP-JP002
Fjernlager: 1 stk tilgjengelig (sendes normalt etter 4-6 arbeidsdager)
Frakt: 39,- Sjekk din fraktpris
Frakt
Fyll inn postnummer og klikk
knappen for å vise fraktpriser
  Vis priser
2 098,-  inkl. mva
Fra 201,-/mnd (14 mnd)
Utsett betalingen i 4-6 mnd
Velg finansiering i kassen
Kjøp