Black Friday

Blekk & Toner guide

 



 

Du er her // Forsiden // //
DELTACO
SFP+ 10GBASE-ZR,  1550nm, 80KM, Single-Mode

DELTACO SFP+ 10GBASE-ZR, 1550nm, 80KM,Single-Mode

Varenr: SFP-C0024
Fjernlager: 2 stk tilgjengelig (sendes normalt etter 4-6 arbeidsdager)
Frakt: 39,- Sjekk din fraktpris
Frakt
Fyll inn postnummer og klikk
knappen for å vise fraktpriser
  Vis priser
17 161,-  inkl. mva
Fra 518,-/mnd (58 mnd)
Utsett betalingen i 4-6 mnd
Velg finansiering i kassen
Kjøp