Blekk & Toner guide

 

 

 

Du er her // Forsiden // //
DELTACO
SFP+ 10GBASE LR, 1310nm, 10km, Single-Mode

DELTACO SFP+ 10GBASE LR, 1310nm,10km, Single-Mode

Varenr: SFP-JP011
Fjernlager: 3 stk tilgjengelig (sendes normalt etter 4-6 arbeidsdager)
Frakt: 39,- Sjekk din fraktpris
Frakt
Fyll inn postnummer og klikk
knappen for å vise fraktpriser
  Vis priser
1 949,-  inkl. mva
Kjøp