Black Friday

Blekk & Toner guide

 



 

Du er her // Forsiden // //
DELTACO
SFP 100BASE-FX,  1310nm, 40 km, Single-Mode

DELTACO SFP 100BASE-FX, 1310nm, 40 km,Single-Mode

Varenr: SFP-C0012
Fjernlager: 3 stk tilgjengelig (sendes normalt etter 4-6 arbeidsdager)
Frakt: 39,- Sjekk din fraktpris
Frakt
Fyll inn postnummer og klikk
knappen for å vise fraktpriser
  Vis priser
355,-  inkl. mva
Kjøp