Black Friday

Blekk & Toner guide

 



 

Du er her // Forsiden // //
DELTACO
SFP 100BASE-BX10-U,  LC, 1310tx/ 1550rx,  10km, Single-Mode

DELTACO SFP 100BASE-BX10-U, LC, 1310tx/1550rx, 10km, Single-Mode

Varenr: SFP-C0019
Lokalt lager: 1 stk tilgjengelig (sendes samme dag eller neste arbeidsdag)
Frakt: 39,- Sjekk din fraktpris
Frakt
Fyll inn postnummer og klikk
knappen for å vise fraktpriser
  Vis priser
273,-  inkl. mva
Kjøp