Black Friday

Blekk & Toner guide

 



 

Du er her // Forsiden // //
DELTACO
SFP 1000Base-ZX,  LC, 1550nm, 80km, Single-Mode,  DOM

DELTACO SFP 1000Base-ZX, LC, 1550nm,80km, Single-Mode, DOM

Varenr: SFP-C0008
Fjernlager: 10+ tilgjengelig (sendes normalt etter 4-6 arbeidsdager)
Frakt: 39,- Sjekk din fraktpris
Frakt
Fyll inn postnummer og klikk
knappen for å vise fraktpriser
  Vis priser
885,-  inkl. mva
Kjøp