Black Friday

Blekk & Toner guide

 



 

Du er her // Forsiden // //
DELTACO
SFP 1000Base-ZX,  LC, 1550nm, 70km, Single-Mode,  Transceiver

DELTACO SFP 1000Base-ZX, LC, 1550nm,70km, Single-Mode, Transceiver

Varenr: SFP-E0004
Fjernlager: 3 stk tilgjengelig (sendes normalt etter 4-6 arbeidsdager)
Frakt: 39,- Sjekk din fraktpris
Frakt
Fyll inn postnummer og klikk
knappen for å vise fraktpriser
  Vis priser
857,-  inkl. mva
Kjøp