Black Friday

Blekk & Toner guide

 



 

Du er her // Forsiden // //
DELTACO
SFP 1000Base-SX,  LC, 850nm, 550m, Multi-Mode

DELTACO SFP 1000Base-SX, LC, 850nm,550m, Multi-Mode

Varenr: SFP-C0003
Fjernlager: 20+ tilgjengelig (sendes normalt etter 4-6 arbeidsdager)
Frakt: 39,- Sjekk din fraktpris
Frakt
Fyll inn postnummer og klikk
knappen for å vise fraktpriser
  Vis priser
242,-  inkl. mva
Kjøp