Black Friday

Blekk & Toner guide

 



 

Du er her // Forsiden // //
DELTACO
SFP 1000Base-LX,  LC, 1310nm, 10Km, Single-Mode

DELTACO SFP 1000Base-LX, LC, 1310nm,10Km, Single-Mode

Varenr: SFP-HP011
Fjernlager: 20+ tilgjengelig (sendes normalt etter 4-6 arbeidsdager)
Frakt: 39,- Sjekk din fraktpris
Frakt
Fyll inn postnummer og klikk
knappen for å vise fraktpriser
  Vis priser
275,-  inkl. mva
Kjøp