Black Friday

Blekk & Toner guide

 



 

Du er her // Forsiden // //
DELTACO
SFP 1000Base-EX,  LC, 1310nm, 40Km, Single-Mode,  DOM, Ext temp.

DELTACO SFP 1000Base-EX, LC, 1310nm,40Km, Single-Mode, DOM, Ext temp.

Varenr: SFP-C0066
Fjernlager: 3 stk tilgjengelig (sendes normalt etter 4-6 arbeidsdager)
Frakt: 39,- Sjekk din fraktpris
Frakt
Fyll inn postnummer og klikk
knappen for å vise fraktpriser
  Vis priser
851,-  inkl. mva
Kjøp