Black Friday

Blekk & Toner guide

 



 

Du er her // Forsiden // //
DELTACO
SFP 1000BASE-BX-U,  LC, 1310tx/ 1490rx,  Single-Mode

DELTACO SFP 1000BASE-BX-U, LC, 1310tx/1490rx, Single-Mode

Varenr: SFP-E0006
Fjernlager: 10+ tilgjengelig (sendes normalt etter 4-6 arbeidsdager)
Frakt: 39,- Sjekk din fraktpris
Frakt
Fyll inn postnummer og klikk
knappen for å vise fraktpriser
  Vis priser
333,-  inkl. mva
Kjøp