Black Friday

Blekk & Toner guide

 



 

Du er her // Forsiden // //
DELTACO
SFP 1000BASE-BX-D,  LC, 1490tx/ 1310rx,  Single-Mode

DELTACO SFP 1000BASE-BX-D, LC, 1490tx/1310rx, Single-Mode

Varenr: SFP-E0005
Fjernlager: 10+ tilgjengelig (sendes normalt etter 4-6 arbeidsdager)
Frakt: 39,- Sjekk din fraktpris
Frakt
Fyll inn postnummer og klikk
knappen for å vise fraktpriser
  Vis priser
549,-  inkl. mva
Kjøp