Black Friday

Blekk & Toner guide

 



 

Du er her // Forsiden // //
DELL
- SFP (mini-GBIC) transceiver modul - 1000Base-SX - LC multimodus - op til 550 m - 850 nm

DELL - SFP (mini-GBIC) transceiver modul1000Base-SX - LC multimodus - op til 550 m - 850 nm

Varenr: 407-10933
Fjernlager: 2 stk tilgjengelig (sendes normalt etter 4-6 arbeidsdager)
Frakt: 39,- Sjekk din fraktpris
Frakt
Fyll inn postnummer og klikk
knappen for å vise fraktpriser
  Vis priser
2 150,-  inkl. mva
Fra 205,-/mnd (14 mnd)
Utsett betalingen i 4-6 mnd
Velg finansiering i kassen
Kjøp
Produktinfo

The Dell Transceiver delivers fiber connectivity to extend the range of your network. Additionally, it provides a unique enhanced digital diagnostic monitoring interface, which allows real-time access to device operating parameters such as transceiver temperature, laser bias current, transmitted optical power, received optical power, and transceiver supply voltage. This product has been tested and validated on Dell systems. It is supported by Dell Technical Support when used with a Dell system.