Black Friday

Blekk & Toner guide

 



 

Du er her // Forsiden // //
DELL
Networking Transceiver SFP+10GbE

DELL Networking Transceiver SFP+10GbE

Varenr: 407-BBOU
Lagerstatus: Forventet 26.12.2016
Frakt: 79,- Sjekk din fraktpris
Frakt
Fyll inn postnummer og klikk
knappen for å vise fraktpriser
  Vis priser
6 255,-  inkl. mva
Fra 201,-/mnd (69 mnd)
Utsett betalingen i 4-6 mnd
Velg finansiering i kassen
Kjøp
Produktinfo

- Device Type:Networking Transceiver
- Networking Wave Length:Up to 850nm

The Dell™ SFP+ transceiver delivers fiber connectivity to extend the range of your network. This hot-pluggable transceiver with SFP (Small Form Factor Pluggable) footprint features a duplex LC connector. The Dell networking 10GBase-LRM SFP+

This product is compatible with the following systems:
- DELL NETWORKING N4000 N4064F
- DELL NETWORKING N-SERIES N2024
- DELL NETWORKING N-SERIES N2024P
- DELL NETWORKING N-SERIES N2048
- DELL NETWORKING N-SERIES N2048P
- DELL NETWORKING N-SERIES N3024
- DELL NETWORKING N-SERIES N3024F
- DELL NETWORKING N-SERIES N3024P
- DELL NETWORKING N-SERIES N3048
- DELL NETWORKING N-SERIES N3048P
- PowerConnect 5524
- PowerConnect 5524P
- PowerConnect 5548
- PowerConnect 5548p
- PowerConnect 6224
- PowerConnect 6224F
- PowerConnect 6224P
- PowerConnect 6248
- PowerConnect 6248P
- PowerConnect 7024
- PowerConnect 7024F
- PowerConnect 7024P
- PowerConnect 7048
- PowerConnect 7048P
- PowerConnect 7048R
- PowerConnect 8100.