Black Friday

Blekk & Toner guide

 



 

Du er her // Forsiden // //
DELL
Kit - LC-LC 10M FC cable

DELL Kit - LC-LC 10M FCcable

Varenr: 470-AAUO
Lagerstatus: Forventet 17.12.2016
Frakt: 49,- Sjekk din fraktpris
Frakt
Fyll inn postnummer og klikk
knappen for å vise fraktpriser
  Vis priser
893,-  inkl. mva
Kjøp
Produktinfo

The Dell multimode fiber channel cable provides reliable data transmission. This 32.8-feet cable features LC/LC connectors.