Black Friday

Blekk & Toner guide

 



 

Du er her // Forsiden // //
CISCO
WS-X4232-GB-RJ= CATALYST 4 E/FE/GE MODULE 2-GE GBIC 3 IN

CISCO WS-X4232-GB-RJ= CATALYST 4 E/FE/GEMODULE 2-GE GBIC 3 IN

Cisco Catalyst 4232 - Switch - 34 port(er) - 10Base-T, 1000Base-LX, 1000Base-SX, Eternett 1000Base-CX, 100Base-TX - EN, Gigabit EN, EtherTalk
Varenr: WS-X4232-GB-RJ=
Lagerstatus: Forventet 19.12.2016
Frakt: 87,- Sjekk din fraktpris
Frakt
Fyll inn postnummer og klikk
knappen for å vise fraktpriser
  Vis priser
28 485,-  inkl. mva
Fra 856,-/mnd (55 mnd)
Utsett betalingen i 4-6 mnd
Velg finansiering i kassen
Kjøp
Produktinfo

WS-X4232-GB-RJ

The WS-X4232-GB-RJ 34-port Ethernet switching module has the following specifications:

Specification
Description

Module type

10/100BASE-TX Ethernet plus 1000BASE-X Gigabit Ethernet switching module

Port duplex mode

Half or full duplex mode on the 10/100BASE-TX ports
Full duplex mode on the 1000BASE-X ports

Port speed

10, 100, and 1000 Mbps

Number of ports

32 10/100BASE-TX ports
2 1000BASE-X ports

Connector type

RJ-45 10/100BASE-TX ports
SC-type 1000BASE-X ports

Cable type

Category 5 UTP (10/100BASE-TX)
MMF or SMF (1000BASE-X)